Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri yazısına 102 yorum yapılmış:

 1. admin diyor ki:

  Ben İstanbullu değilim buraya hem insani ilişkileri hem havası çok sıcak olan Adana dan geldim doğal olarak İstanbula dışardan gelen her insan gibi buranın soğuk mutsuz işni sevmeyen insaları ve yaşam düzeni ile epey sorun yaşadım belki 100lerce kuaföre gittim (her nekadar çok fazla işlem yaptıran bir insan olmasamda )) ) ama içlerinde insanların samimiyetinden sıcaklığından endişe duymadan kendimi gerçekten evimdeymiş gibi rahat hissettiğim tek yer Ataşehir ŞAHİKA Kuaför… hatta çoğu zaman sadece sohbet etmeye o güzel Türkkahvelerini içmeye gelebilecek kadar rahat hissettiğim tek yer. BiLMEM BAşKA SöZE GEREK VARMI?

  HATİCE ARSLANTAŞ

 2. admin diyor ki:

  Almanya’dan dün gece gelerek kendimi bugün direk kuaföre attım. Maalesef almanya’da derdinizi anlatmak mümkün degil hizmet ise oldukca soğuk. Burada insan kendisini mükemmel hissediyor hem ne istediginizi anlatabiliyorsunuz ve karşılıgında istediginiz biçime sahip oluyorsunuz(benim gibi defalarca fikrinizi değistirmenize rağmen hala güleryüzle karşılanıyorsunuz) hemde türk misafirperverligini bir kez daha göruyorsunuz. Ataşehir Şahika Kuaför’den aldığım hizmet icin çok teşekkür ederim.ellerinize saglık:)

  Zehra Akin

 3. admin diyor ki:

  İkinci evim ! insanın kendini cok rahat hissettiği bir mekanda sadece saclarınızı kestirmiyorsunuz, Vedat gibi kafa dengi bir insanla tatlı tatlı sohbet ediyorsunuz. iyi ki varsın Ataşehir Şahika Kuaför…nice yIllara ve başarIlara

  ENİZ ERTEN

 4. admin diyor ki:

  Yaklaşık 12 yıldan bu yana Ataşehir Şahika Kuaförün ve ilk geldiğimden beri Vedat Akyol’un müşterisiyim. Bana göre Ataşehir Şahika Kuaför demek Vedat demek. ilk geldiğimde kendisine ait olmadığı dönemlerde bile benim için aynı şey geçerliydi. Ataşehir Şahika yı devralmasına sevindim. Böylelikle Şahika da kendi yapmak istediklerini daha rahat yapma imkanı buldu. Titiz, yenilikçi, ilkleri yapmaya çalışan, lider yapısını Şahika da uygulamaya Çalıştı ve çalışıyor. Haliyle de ortaya iyi hizmet çıkıyor. Bu, Şahika nın en büyük artısı… Vedat ın yapsındaki titizlik ve/veya herşeyi kendi kafasındaki şekle sokmak için çalışanlarından en az kendisi gibi davranı beklentisini bulması biraz güç. Dolayısıyla tüm yük üzerine biniyor. Ama çok çalışarak altından kalkmasını da beceriyor. Yükünü biraz hafifletecek kalıcı bir kadro kurabilirse kendisi özellikle müşterilerinin yeni saç stillerine dönmesine yarayacak yeni fikirler üretip uygulama yönünde zamana sahip olacak ve aynı yenilikçiliği bu alana da taşımış olacak. iyi nin sonu yok. azim iyi, hedefi çok iyi kendisine güveniyorum, yapacaktır.

  Adnan PAPUTÇU

 5. admin diyor ki:

  Uzun senlerdir ailece geldiğimiz her zaman güler yüz,tatlı dil ,özetle kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz bir salon…

  DEMET SAHİN

 6. admin diyor ki:

  Ben 13 yaşındayım.12 senedir buraya geliyorum.geldiğimden beri iyi hizmet görüyorum.başkalarına tavsiye edebileceğim biryer.Hep saçım istediğim gibi oluyor.buradan çok memnunum.

  Yunus Emre Şahin

 7. admin diyor ki:

  Saç kesiminin sadece saçları kısaltmak olmadığı temiz bir ortamda yapılan hizmetin beni çok rahatlattığını, usta ellerde kesim sonrası memnuniyetimin üst derecede olduğunu belirtmek isterim, sanıyorum en önemlisi de bu kalitenin her defasında hiç aksamadan sunulması, tüm çalışanlara teşekkürler

  ÖNDER TESKİN

 8. admin diyor ki:

  Erkeler için kuaför değiştirmek zor bir karardır. Alışkanlıklarınızı değiştirebilmek için mutlaka daha iyiye ulaşmış olmak gerekir. Tereddüt ederek geldiğim Ataşehir Şahika Kuaför den son derece mutlu ayrıldım. Kaliteli, düzeyli ve değişmeyen hizmet anlayışı süekli gelişime açık olması ile kısa sürede kendi kuaförüm demekten mutluluk duyduğum bir işletme oldu.

  Tüm personele teşekkür eder, aynı anlayışı her zaman devam ettirmelerini dilerim…

  Cenk Dervişoğlu

 9. admin diyor ki:

  Ortaokul lise Üniversite derken Ataşehir Şahika Kuaförde benimle birlikte büyüdü, gelişti. Temizliği, kalitesi ve güleryüzüyle kendini ispatlayan Ataşehir Şahika, yenilikleriyle her zaman bir adım önde olmayı başardı. Kısmetse damat traşımı da burada olacağım=)

  EFE ÖZTEKİN

 10. yunus demir diyor ki:

  çok hoş bir mekan ateşehir şahika kuaför elamanlarıyla hizmetiyle iş disipliniyle çok disiplinli işinin ciddiyetini bilen bir mekan artı hijyeniğiyle çok güzel bir mekan herkesede öneririm işinizde de başarılarınızın sonsuz olması dileğiyle