Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri yazısına 102 yorum yapılmış:

 1. admin diyor ki:

  Kısaca çayınızı kahvenizi içebileceğiniz, sıkı muhabbet edebileceğiniz ve bununla beraber bir berberden alabileceğiniz hizmetin tamamını burada bulabilirsiniz. şahsen bunların tümünü buldum. isteğiniz üzerine yapmayacakları bir şey yok. Denemenizi öneririm. Boş vakitlerinizde de uğrayıp keyif yapılabiliyor. Kısacası çok keyifli bir mekan. Hepsine teşekkür ederim.

  Ahmet Baylan

 2. admin diyor ki:

  Yurtdışındanda yaşayan birisiyim. istanbul a gelir gelmez doğru Vedat a gelirim. Ele güne çıkmadan önce biraz bakımlı görünmezsem etraftan vah vah oralarda amma da yoruluyorsun deyip acıyorlar.
  Diş görüntüsünü de önemseyenler veya önemli bir iş öncesi biraz moral takviyesi ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ederim.

  Osman Çağlayan

 3. admin diyor ki:

  Yaklaşık 6 senedir gidiyorum Ataşehir Şahikaya ve 3 sene boyunca hiç bir zaman mutsuz ayrılmadım ve hatta diyebilirimki saç ve hizmet konusunda bugüne kadar bana istediğimi verebilen çok nadir yerlerden biri.

  Çağrı Turna

 4. admin diyor ki:

  12 senedir tanıdığım, kendisinden başka kimseye traş olmadığım tüm ailemin kuaför ihtiyaçları için gittiği yer, iyi insan, iyi dost Vedat ın baştan yarattığı, herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer. çalışanların güler yüzü, verilen hizmet ve en önemlisi Vedat ın güzel sohbeti bu mekanı diğerlerinden farklı kılıyor.sektöre getirdiği müşteri odaklı bakış açısı mutlaka dikkatinizi çekecektir.

  Oğuz Odyakmaz

 5. admin diyor ki:

  Bence Ataşehir Şahika son dört yıldır kuaforun gidebilecegi mükemmel olma yolunada gitmeye başladı. Bu tabiki arasıra tıraşa ugrayacağım yerlerden sürekli uğradığımız kuaför haline dönüşmekle kalmadı başka arkadaşlarımızı da getirdiğimiz bir yer haline dönüştü.

  Bu aralar sürekli yurtdişinda oldugumdan Turkiyeye tıraş için geldiğim bile olumuyor değil. Bu gidişle millet artık Avrupaya gitmeden işlerini rahatlıkla Ataşehir Şahika Kuaförde halledebilirler.

  Vedat cım sürekli gelişme prensibinden asla vaz geçme,

  Abid OMAROV

 6. admin diyor ki:

  Gelin saçımı teslim edebilecek kadar Şahika Kuaföre güveniyorum
  Herkes gelin topumuzu çok beğendi.
  Burdan gelin olarak çıktığım için kendimi şanslı hissediyorum
  profesyonel ekibi ile özel gününüze sizi kusursuz hazırlayan bir kuaför.
  Alışılmaz saç modellerin dışında saç tasarımlarının yapıldığı bir saç tasarım merkezi…
  Kapıdan içeriye girdiğinizde güler yüzlü karşılandığınız
  çayınızın kahvenizin ayağınıza geldiği hiç bir yerde göremeyeceğiniz ilgiyi
  tadacaksınız ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir yer.
  Herkese hiç düşünnmeden tavsiye ediyorum.

  Özlem Aybek

 7. admin diyor ki:

  Herzamanki gibi Vedat performansı dikkat Çekiyor,sık degişen ekibe rağmen hizmet kalitesi giderek artıyor.Azim ve istegin yapabileceği daha çok şey var gibi…

  Dr.Naci Sakaoglu

 8. admin diyor ki:

  İzmirden İstanbula geldikdikten sonra tam üç yıl kafama göre kuaför aradım.En sonunda ATAŞEHİR ŞAHİKADA VEDAT ı buldum artık kuaföre gelirken tedirgin değil huzur içinde oluyorum üstelik içtiğim o kendilerine has güzel türk kahvesi,sohbet ve samimi ortamda işin cabası.Bence ATAŞEHİR ŞAHİKA yı anlatmaya üç kelime yeter; Kalite, Kabiliyet, Samimiyet.bence başka söze gerek yok SEVGiLERiMLE

  DİLAVER ERYİĞİT

 9. admin diyor ki:

  Sürekli daha iyisini yapmanın en iyi örneğini veriyor Vedat AKYOL.

  Sektöründe referans olarak gösterilmeye aday; hizmet kalitesi,sıcak ilgi ve keyifli ortamıyla Şahika Kuaför .

  Sevgilerimle,

  Derviş İMiRZALIOĞLU

 10. admin diyor ki:

  Öncelikle bir işletmede olması gereken hizmet anlayışı , müşteriye olan yakınlıkları , sıcakkanlı ve ilgili olmaları Ataşehir Şahikada mevcut olduğu için benide kendilerine çekmişlerdir ve Ataşehir Şahikanın daimi müşterisi oldum.Bunun yanısıra deneyimli kadrosu ile hizmet vermeleri ve müşteriyle olan diyalogları dahilinde kalbimizi fethetmeye devam edecektir…

  Caner BARIŞ